Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

Teck & Higgins

Zdeněk Vaníček, ředitel jazykové školy Teck
Zdeněk Vaníček, ředitel jazykové školy Teck
(foto: Teck)

Jeden z Higginsových studentů mne nedávno upozornil na kolínskou jazykovou školu Teck. Jelikož jsem ji už znal z našeho telemarketingu i z nedávného článku na Lupě, nebyl jsem vůbec překvapen jeho doporučením na kombinaci jazykovky Teck s konverzací Higgins.

V březnu 2015 jsme se proto s p. Vaníčkem dohodli na otestování spolupráce mezi jazykovou školou Teck a anglickou konverzací po telefonu Higgins. Jazykovka dostala pro své studenty slevový kód a byla zařazena mezi partnery Higginse. Studenti jazykovky při nákupu kurzů Higginse zadají slevový kód a automaticky je získají za zvýhodněné ceny.

Pro ty z vás, kteří se dosud neměli možnost seznámit se zajímavými metodami výuky užívanými jazykovkou Teck doporučuji přečtení článku na serveru Lupa.cz:

Učíme angličtinu online a „bez učení“. Stačí 3000 slov

Zdeněk Vaníček se mluvit anglicky naučil sám. Dovedla ho k tomu kapela The Beatles, jejíž texty si ze zvědavosti, o čem John LennonPaul McCartney zpívají, začal překládat. Časem začal i mluvit a zjistil, že pro solidní dorozumění stačí znát „jen“ asi tři tisíce slovíček. 

Aby se ale více zdokonalil a mohl lektorovat, po čemž toužil, odjel do Anglie. Po návratu nastoupil do kolínské jazykové školy Teck. S tou nabízí online výuku angličtiny a v roce 2011 navíc rozjel globální projekt News in Levels, který také prosazuje koncept výuky angličtiny v rámci zmíněných tří tisíc slov. Na webu se svými kolegy nabízí denně několik aktuálních světových událostí. 

„News In Levels jsou rozděleny do tří úrovní. V první je vše psané se slovní zásobou o počtu 1000 slov,“ popisuje Vaníček v rozhovoru pro Lupa.cz. Samouk tak začne u první úrovně a postupem času, v průměru zhruba za půl roku, se sám dostává do úrovně nejvyšší.

„Nyní máme asi 200 tisíc unikátních uživatelů měsíčně,“ říká. Nejvíce z nich přitom paradoxně přichází ze Spojených států. „Podle mě to je tím, že ve Spojených státech žije hodně cizinců, zejména španělsky mluvících z Latinské Ameriky,“ říká.

Celý rozhovor s p. Vaníčkem najdete na severu Lupa.cz

 

26. 03. 2015, Ivo Fišer

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě