Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

HIT léta 2016

Angličtina na letišti je hitem letošního léta
Angličtina na letišti je hitem letošního léta

Angličtina na letišti nás překvapila. Stala se úžasným hitem. Došlo k trojnásobnému nárůstu objednávek. Místo letního poklesu registrujeme neočekávanou explozi zájmu o kurzy anglické konverzace. Tématické dialogy jsou trefou do černého. Nyní chystáme angličtinu do hotelu.

Všechny Higginsovy dosavadní kurzy konverzace byly zaměřeny na obecnou angličtinu. Jsou doplňkem pro lidi, kteří se učí angličtinu ve škole, v jazykovce nebo jako samouci. Jsou konverzační pomůckou, která vás rozmluví a zbaví strachu z reálných anglických rozhovorů.

Na konci minulého roku vznikla nová idea. Doplnit telefonní kurzy obecné angličtiny o typické tématické dialogy. Na začátku jsme vytvořili textové předlohy  a dialogy byly natočeny ve studiu a potom nastříhány. Od června pak Higgins začal poskytovat sadu dialogů letištní angličtiny. Po jednom kurzu úrovně very easy, easy a medium.

Nápad se ukázal být skvělý. Ztrojnásobila se návštěvnost webu i počet realizovaných kurzů. Namísto letního poklesu objednávek registrujeme letos explozi zájmu o telefonní kurzy anglické konverzace.

V současné době dokončujeme kurz nejčastějších dialogů v hotelu. Každý si bude moci natrénovat angličtinu potřebnou při příjezdu, pobytu i odjezdu.

Plošné slevy jsou od 1.8.2016 nahrazeny slevovým kódem HIT2016, který je odměnou čtenářům tohoto článku. Po jeho zadání získáte slevu 35 % ze standardních cen kurzů (obecných i tématických).

Máte-li navíc zájem o malý slovníček letištní angličtiny, dostanete ho zde

Higgins vám přeje hezký zbytek léta 2016.

 

3. 08. 2016, Ivo Fišer

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě