Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

Higgins se nezastaví

Higgins každý den obsluhuje 10 až 20 studentů
Higgins každý den obsluhuje 10 až 20 studentů

Ostrý provoz Higgins zahájil v březnu 2014 a výuka se ještě nezastavila. První skupina jazykových škol už Higginse navíc začala nabízet jako doplněk ke klasické docházkové výuce. Nově probíhá příprava další skupiny kurzů. Ty budou tématicky zaměřeny na cestování nebo na práci..

Hiiggins se od března 2014 dosud nezastavil. Jeho pracovní doba je 23 hod denně a 7 dní týdně. V červnu 2014 už současně obsluhoval mezi 10 a 20 studenty. Ve své základní verzi tento hlasový SW zvládne stovky studentů denně. Celý projekt je koncipován tak, aby Higgins dokázal anglicky konverzovat až s tisícem studentů současně. Odpovídá tomu kapacita napojení na telefonní sítě, konstrukce hlasového a webového SW i principy jejich vzájemné spolupráce.

Velmi nás těší postupný zájem jazykových škol. Jejich vedení velice často využívá dvoudenní demo kurzy k praktickému otestování výukových postupů Higginse. Následně s nimi uzavíráme smluvní dohody. Jazykovky v nich dostávají slevové kódy pro své studenty. Zároveň jim smlouvy garantují provize z jejich affiliate aktivit. Přehled škol nabízejících službu Higgins jako doplněk ke své klasické výuce je zveřejněn zde

Nabídka anglické konverazce po telefonu bude postupně rozšiřována o další kurzy. Po první skupině sedmi obecných kurzů budou další kurzy už zaměřeny na různá témata. Nyní se připravují dialogy orientované na cestování, nakupování nebo na pracovní telefonáty. A to pro všechny tři úrovně kurzů - very easy, easy a medium (tj. A1, A2 a B1 dle klasifikace SERR).

Velkou pozornost věnujeme spolehlivosti služby Higgins. Na testování se postupně podílelo několik desítek našich přátel i zákazníků. V průběhu července už významně poklesl počet postupně odstraňovaných nedokonalostí webových stránek. Prozatím evidujeme jen jednu větší poruchu, kdy nedošlo ke správnému naplánování výuky na další den a stajný výukový den se opakoval dvakrát po sobě. Žádný zákazník přitom nebyl poškozen.

Higgins je nadále nejčastěji užívaným slovem mezi mnou a Helenou.

  

10. 08. 2014, Ivo Fišer

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě