Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

Erudica & Higgins

Vzdělávací agentura Erudica
Vzdělávací agentura Erudica

Erudica a Higgins mají velmi podobné cíle, doplňovat vzdělání a dovednosti zájemcům, kteří se dále chtějí a potřebují rozvíjet. Obě strany mají stejné přesvědčení,  zájemcům o kurzy chtějí poskytovat  kvalitní  vzdělávací metody na vysoce profesionální úrovni.

Partneři ve vzdělávání

Počátkem roku 2015 uzavřel Higgins vzájemné partnerství se vzdělávací agenturou Erudica. Jaké má toto partnerství  výhody pro zájemce o kurzy?

Všichni, kdo využijí anglickou konverzaci po telefonu Higgins, získají slevu 100,- Kč na vzdělávací služby agentury Erudica. Stačí, aby na on-line přihlášce do pole  "účastníci" vložili vedle jména účastníka ještě text „higgins10“. A obráceně, účastníci kurzů agentury Erudica získávají 10% slevu na anglickou konverzaci po telefonu. Podrobnosti jsou uvedeny na www.erudica.cz

Věříme, že tímto způsobem bude partnerství přínosné pro všechny tři strany – Erudiku, Higginse i jejich zákazníky.

Vzdělávací agentura Erudica

Působí na českém trhu již od roku 1991 a patří mezi první vzdělávací agentury v České Republice. Již od založení si vedení firmy zakládalo na kvalitě poskytovaných služeb a lektorech, kteří pro společnost Erudica přednáší.

Postupným vývojem se vybudovala silná základna odborníků z řad největších kapacit v oborech účetnictví a daní, dále také v oblastech pracovního, občanského, obchodního a správního práva nebo sociálního, nemocenského, zdravotního pojištění, mezd a personalistiky či specialisty, kteří se věnují přednášení na seminářích pro neziskový sektor. Další oblasti jsou také nabízeny v rámci vzdělávání na míru anebo dle aktuálních potřeb veřejnosti.

Anglická konverzace Higgins

Higgins je služba určená pro každého, kdo se kdy učil nebo právě učí anglicky, ale netroufá si aktivně komunikovat. Je to unikátní, levný a velice účinný doplněk ke klasické výuce angličtiny. Student přitom nikam nemusí docházet a na výuku ani nemůžete zapomenout. Higgins zastihne studenta, ať je kdekoli. Higgins dokáže rozmluvit každého.

Henry Higgins vám bude 5x až 9x denně 10 dnů telefonovat. Povede s vámi nenáročné krátké anglické rozhovory. Budete si s ním procvičovat užitečné fráze z běžného života. Nejdřív budete po Higginsovi věty pouze opakovat. Až v dalším telefonátu budete naučeným způsobem odpovídat na jeho otázky. A nakonec dne si poslechnete krátké Higginsovo vyprávění. Také vás čeká malé gramatické cvičení s Abbey.

 

9. 02. 2015, Ivo Fišer

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě