Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

Dojmy z Lingua Show

Stánek Higginse na veletrhu Lingua Show 2014
Stánek Higginse na veletrhu Lingua Show 2014

Higgins má za sebou první přímé setkání se zákazníky. Nejčastěji padaly otázky: V čem je tato služba revoluční ? To si se mnou bude povídat počítač ? Následně proběhlo přes 200 jednání. Většina reakcí byla velice pozitivních. Higgins budil zájem u návštěvníků i dalších vystavovatelů.

Náš první veletrh - Lingua Show – je za námi. Pár dní jsme si lízali rány. Jen si to zkuste, od rána do večera být na stánku ve střehu a vždy připraveni  reprezentovat. Konečně jsme schopni nějaké souvislé myšlenkové reakce.  Hlavně máme velkou radost, že odezva na náš projekt vzbudila velmi pozitivní reakce.  Děkujeme vám všem, kdo jste nás navštívili a projevili zájem o budoucí  spolupráci. Je vás opravdu hodně,  prosím o trpělivost, ozveme se vám všem.  Také děkujeme všem, kteří  si již naši službu objednali, věříme, že si s Higginsem dobře rozumíte.

Byli jsme na veletrhu poprvé, takže nemáme srovnání. Naši sousedi  z vedlejších stánků - zkušení harcovníci  - mohou porovnávat s loňským a předloňským veletrhem, tak si trochu stěžovali, že letošní účast byla mnohem slabší.  My jsme měli skoro pořád co dělat – totiž vysvětlovat, co a kdo je Higgins – takže kdyby vás přišlo ještě víc, asi bychom vás nestíhali.

Nejvíc nás zaměstnávala otázka kolemjdoucích: V čem je vaše metoda tak REVOLUČNÍ?

Odpověď zní: Za prvé v tom, že metoda anglické konverzace po mobilu, kdy si sami naplánujete, kdy vám Higgins bude volat a hustit do vás anglické dialogy tak dlouho, až si je aktivně  zažijete, je opravdu zcela unikátní. Za druhé v tom, že tato metoda se osvědčila a  opravdu funguje - rozmluvila už mnoho našich studentů, kteří potřebovali překonat svůj komunikační blok.

Druhá otázka,  kterou jste nám nejčastěji kladli: To si mám povídat s POČÍTAČEM ?

Nikoli s počítačem. Budete poslouchat a reagovat na předem nahrané dialogy, které skvěle namluvili naši hlasoví profesionálové. Nebude to doopravdy, ale bude to jako doopravdy.  Vžijete se do toho, jako se dokážete vžít do počítačové hry, do filmového příběhu. Otrkáte se, a příště – v reálném životě – už vám to půjde samo.

 

4. 04. 2014, Helena Šusterová

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě